4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS PRIME B850-PLUS WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart 9.255,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 9255.65
Asus Prime B850-plus Wifi Amd Ddr5 M.2 Dp/hdmı Pcı 5.0 Am5 Anakart

Satıcı: 7Renk

9.454,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 9454.09
Asus Prime B850-plus Wifi Amd Ddr5 M.2 Dp/hdmı Pcı 5.0 Am5 Anakart

Satıcı: ebz

9.623,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 9623.24
ASUS PRIME B850-PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 8+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Advanced AI PC-Ready

Satıcı: Amazon.com.tr

9.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 10005
ASUS MB PRIME B850-PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 8+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Advanced AI PC-Ready

Satıcı: 7Renk | 1 yorum

9.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 9995.00
ASUS MB PRIME B850-PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 8+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Advanced AI PC-Ready

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

10.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 10119.00
ASUS PRIME B850-PLUS WIFI6E DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 5.0 AM5 ATX 10.174,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 10184
ASUS PRIME B850-PLUS WIFI B850M DDR5 (Vga Yok) GLan 2.5G ATX HD DP WIFI6 BT M2 RGB AM5 AMD Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

10.277,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 10277.35
ASUS PRIME B850-PLUS WIFI B850M DDR5 (Vga Yok) GLan 2.5G ATX HD DP WIFI6 BT M2 RGB AM5 AMD Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

10.475,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 10475.82
Asus Prıme B850-Plus Wıfı6e Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

10.553,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 10553.10
Asus Prıme B850-Plus Wıfı6e Ddr5 Hdmı-Dp Type-C Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

11.041,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 11041.00
ASUS PRIME B850-PLUS WIFI 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 10.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 11009
Asus Prime B850-PLUS Wifi AMD DDR5 M.2 DP/HDMI PCI 5.0 AM5 Anakart

Satıcı: netsiparis

11.262,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11262.72
Asus Prime B850-PLUS Wifi AMD DDR5 M.2 DP/HDMI PCI 5.0 AM5 Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.309,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 11309.24
ASUS Prıme B850-plus Wıfı6e Ddr5 Hdmı-dp Type-c Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: JADDA

11.439,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 11439.76
ASUS PRIME B850-PLUS WIFI, 4xDDR5, 3x M.2, HDMI, DP, Type-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.3, AM5 Soket GAM

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

13.816,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 13816.20

Asus Prime B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0 2x PCIe 3.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 3x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus Prime B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.