4.3 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B860-Plus-CSM LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

ASUS PRIME B860-PLUS-CSM Intel B860 LGA1851 DDR5 8200 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 8+1+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Ready for Advanced AI PC, Uzaktan Yönetim Yazılımı

Satıcı: My Techno

8.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 8500
Asus Prıme B860-PLUS-CSM Intel B860 LGA1851 Ddr5 8200 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx 8+1+1 Güç Aşamaları, 1xgen5 M.2, Ready For Advanced Aı Pc, Uzaktan Yönetim Yazılımı

Satıcı: My Techno

9.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9100.00
ASUS PRIME B860-PLUS CSM 8666Mhz(OC) M.2 1851p ATX Anakart 9.738,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9748
Asus Prime B860-PLUS-CSM 8666MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: vizyonbilgisayar

9.843,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9843.08
Asus Prime B860-PLUS-CSM 8666MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

10.525,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 10525.73
ASUS Prime B860-PLUS-CSM 8666MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart 10.399,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 10409
Asus Prıme B860-Plus Csm Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Atx Kurumsal Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

10.683,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 10683.20
Asus Prıme B860-Plus Csm Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Atx Kurumsal Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

10.759,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 10759.50
Asus Prime B860-PLUS CSM DDR5 8666Mhz (OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

10.806,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 10806.73
ASUS PRIME B860-PLUS-CSM Intel B860 Soket 1851 Soket 8666+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 10899.00
Asus Prime B860-PLUS CSM DDR5 8666Mhz (OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: incehesap

11.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 11349.00
Asus Prime B860-PLUS-CSM Intel LGA1851, DDR5 8200 MHz, USB 3.2 Gen 2x2, Aura RGB destekli ATX Anakart 90MB1KA0-M0EAYC

Satıcı: onlinealisverisyap

12.040,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 12040.56

Asus Prime B860-Plus-CSM LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B860-Plus-CSM LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B860-Plus-CSM LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok
• Diğer Yuvalar M.2 (Key E)

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 1 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus Prime B860-Plus-CSM LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.