Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS PRIME B860-PLUS WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 8200Mhz (OC) M.2 Anakart
8.079,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
1 8079.00
Asus Prıme B860-Plus WIFI 90MB1K50-M0EAY0 8200 MHz DDR5 Oc Intel Soket 1851 ATX Anakart Satıcı: ebz
8.561,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 8561.51
Asus Prıme B860-Plus WIFI 90MB1K50-M0EAY0 8200 MHz DDR5 Oc Intel Soket 1851 ATX Anakart Satıcı: ramazanmutlu
8.821,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 8821.57
Asus Prime B860-PLUS WIFI DDR5 8200Mhz (OC) M.2 1851p ATX Anakart Satıcı: ramazanmutlu
8.835,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 8835.37
ASUS PRIME B860-PLUS WIFI7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851p ATX
8.912,20 TL + Kargo
Siteye Git ❯
9 dk önce
5 8922.2
Asus Prıme B860-Plus Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Atx
Satıcı: ZmTeknoloji
9.064,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 9064.00
Asus Prıme B860-Plus Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 1851P Atx
Satıcı: onlinealisverisyap
9.145,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 9145.20
Asus Prime B860-PLUS WIFI DDR5 8200Mhz (OC) M.2 1851p ATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
9.166,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 9166.99
Asus Prıme B860-PLUS Wıfı LGA1851 Ddr5 8200 Dp HDMI 2x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 6e + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx Anakart
Satıcı: Dünyam Teknolojileri | 2 yorum
9.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
9 9349.00
Asus Prime B860-Plus WIFI 90MB1K50-M0EAY0 8200 MHz DDR5 Oc Intel Soket 1851 ATX Anakart Satıcı: netsiparis
9.698,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
10 9698.12
Asus Prime B860-Plus WIFI 90MB1K50-M0EAY0 8200 MHz DDR5 Oc Intel Soket 1851 ATX Anakart Satıcı: Lowell Teknoloji
9.922,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
11 9922.13
Asus Prıme B860-PLUS Wıfı, 4xddr5, 2x M.2, Hdmı, Dp, Wi-Fi 6e, Bluetooth V5.3, Intel Core Ultra Cpu(Seri 2), LGA1851 Soket, Gaming Anakart
Satıcı: Core Bilgisayar
12.686,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
12 12686.41
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM