Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B860M-A WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prime B860M-A WIFI DDR5 8666Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: gopc | 2 yorum

9.199,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 9199.08
ASUS PRIME B860M-A WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 8666Mhz (OC) M.2 Anakart 9.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 9049.00
Asus Prime B860M-A WiFi Intel B860 8666 MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 mATX Anakart

Satıcı: HeraGlobalBilişim

9.199,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 9199.08
Asus Prime B860M-A WiFi Intel B860 8666 MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.215,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 9215.12
Asus Prime B860M-A WIFI DDR5 8666Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.228,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 9228.73
ASUS PRIME B860M-A WIFI 8666Mhz(OC) M.2 1851p mATX Anakart 9.260,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 9270
Asus Prıme B860m-A Wıfı B860 Ddr5 (Vga Yok) Glan 2.5G Matx Hd

Satıcı: Hera Global Bilişim

9.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9349.10
ASUS PRIME B860M-A WIFI7 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1851p mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

9.305,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9315.59
Asus Prıme B860m-A Wıfı Soket 1851 Anakart

Satıcı: Dfsbilgisayar

9.553,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9553.30
Asus Prime B860M-A WIFI DDR5 8666Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.581,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 9581.63
ASUS PRIME B860M-A WIFI Intel B860 LGA1851 DDR5 8666 2xDP HDMI Çift M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 7+1+1 Güç Aşamaları, 1xGe

Satıcı: DFSBilgisayar

9.678,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9678.35
ASUS PRIME B860M-A WIFI Intel B860 LGA1851 DDR5 8666 2xDP HDMI Çift M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 6E + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 7+1+1 Güç Aşamaları, 1xGe

Satıcı: netsiparis

10.130,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10130.40
Asus Prime B860M-A WiFi Intel B860 Lga1851 Ddr5 8666 2xDP Hdmi Çift M2 Usb3.2 Anakart 11.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 11149.00
Asus Prime B860M-A WIFI DDR5 8666Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

11.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 11949.00
Asus Prime B860M-A Wifi Intel B860 Lga1851 Ddr5 8666 2Xdp Hdmi Çift M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 6E + Bt A

Satıcı: Toy Fox

21.709,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 21719

Asus Prime B860M-A WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B860M-A WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B860M-A WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 2 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime B860M-A WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.