Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Prime H510M-K R2.0 Intel H470 3200 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 mATX Anakart Satıcı: BilgiRize
3.941,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 3941.21
Asus Prime H510M-K R2.0 Intel H470 3200 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 mATX Anakart Satıcı: teknosefa
4.508,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 4508.00
OEM ASUS PRIME H510M-K R2.0 DDR4 3200MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XM.2 USB 3.2 MATX 1200P 11-10.NESİL İŞLEMCİ UYUM Satıcı: OLBANET
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 9000.00
Asus Prıme H510m-K R2.0 Intel H510 Soket 1200 Ddr4 3200(Oc)Mhz Matx Gaming (Oyuncu) Anakart
Satıcı: ylmzhome
18.528,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 18528.90
Asus PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
18.628,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 18628.01
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM