4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime H610M-D LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

ASUS PRIME H610M-D Intel H610 LGA1700 DDR5 5600 HDMI VGA M2 USB3.2 COM mATX 96GB

Satıcı: İnfostar | 3 yorum

3.366,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3366.09
Asus Prime H610M-D Intel H610 5600 MHz DDR5 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: bizdebul

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 3399.00
Asus Prime H610m-D Intel Lga1700 Ddr5 Micro Atx Anakart

Satıcı: BizdeBul

3.412,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3412.30
ASUS PRIME H610M-D DDR5 1700P 5600 HDMI VGA M2 GB

Satıcı: 7RENK

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3429.02
Asus Prime H610M-D Intel H610 5600 MHz DDR5 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: 7Renk

3.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3509.00
Asus Prime H610m-D Intel Lga1700 Ddr5 Micro Atx Anakart

Satıcı: Sanaluygun

3.517,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3517.10
Asus Prime H610M-D D5 1700P Vga Hdmi

Satıcı: BizdeBul

3.541,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 3541.44
ASUS PRIME H610M-D Intel H610 LGA1700 DDR5 5600 HDMI VGA M2 USB3.2 COM mATX 96GB

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 3949.00
ASUS Prime H610M-D D5 Intel H610 Soket 1700 DDR5 5600MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 4199.00
ASUS PRIME H610M-D DDR5 1700P 5600 HDMI VGA M2 GB

Satıcı: ramazanmutlu

4.315,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 4315.67
ASUS PRIME H610M-D DDR5 HDMI SERIAL PORT PCIE 4.0 1700p mATX 4.277,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 4287.58
Asus Prime H610M-D D5 1700P Vga Hdmi

Satıcı: DFSBilgisayar

4.411,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 4411.46
ASUS PRIME H610M-D Intel H610 Soket 1700 DDR5 5600MHz M.2 Anakart 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 4499.00
ASUS Prime H610M-D 5600MHz DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI VGA mATX Anakart 4.599,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 4609

Asus Prime H610M-D LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime H610M-D LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime H610M-D LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA) Seri Port

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime H610M-D LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.