4.9 (2 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime H610M-E D4-CSM LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

ASUS Prime H610M-E D4-CSM Intel H610 Soket 1700 DDR4 3200MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4899.00
ASUS Prime H610m-e D4 Csm 1700p Vga Hdmi Dp

Satıcı: incehesap

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 5099.00
Asus Prime H610M-E D4-CSM Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

5.120,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5120.10
Asus Prime H610M-E D4-CSM Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

5.167,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 5167.21
Asus Prime H610m-E D4-Csm Ddr4 (3200Mhz)Oc M.2 Vga/Hdmı/Dp Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.263,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 5263.10
ASUS PRIME H610M-E D4-CSM DDR4 3200MHz DP HDMI M.2 mATX 1700p

Satıcı: incehesap | 8 yorum

5.309,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 5309.37
ASUS Prime H610m-e D4 Csm 1700p Vga Hdmi Dp

Satıcı: onlinealisverisyap

5.316,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5316.75
Asus Prıme H610m-E D4-Csm Ddr4 Hdmı Dp Vga Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ramazanmutlu

5.326,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 5326.20
ASUS PRIME H610M-E D4-CSM INTEL H610 LGA1700 DDR4 3200 DP HDMI VGA ÇİFT M2 USB3.2 MATX ÜCRETSİZ UZAKTAN YÖNETİM YAZILIMI ASUS 5X PROTECTION III

Satıcı: netsiparis

5.583,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 5583.36
ASUS PRIME H610M-E D4-CSM INTEL H610 LGA1700 DDR4 3200 DP HDMI VGA ÇİFT M2 USB3.2 MATX ÜCRETSİZ UZAKTAN YÖNETİM YAZILIMI ASUS 5X PROTECTION III

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.634,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 5634.73
ASUS Prime H610M-E D4-CSM DDR4 (3200MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5789.00
ASUS Prime H610M-E D4-CSM DDR4 (3200MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.845,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5845.46
Asus Prıme H610M-E D4-Csm, 2xddr4, 2x M.2, D-Sub, Hdmı, Dp, 12-13.nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: Core Bilgisayar

7.163,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 7163.09

Asus Prime H610M-E D4-CSM LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime H610M-E D4-CSM LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime H610M-E D4-CSM LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.3x4 (4GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.3x2 (2GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 4 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime H610M-E D4-CSM LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.