Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prıme H610m-F D4 R2.0-Csm Ddr4 3200Mhz Matx

Satıcı: Dfsbilgisayar

3.531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3531.00
Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI mATX Anakart

Satıcı: ebz

3.829,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 3829.95
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0-CSM DDR4 HDMI PCIE 4.0 1700P mATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: onlinealisverisyap

3.890,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3900.24
Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

3.954,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 3954.62
Asus Prıme H610m-F D4 R2.0-Csm Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx Kurumsal Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

3.957,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3957.90
Asus Prıme H610M-F D4 R2.0-Csm Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx Kurumsal Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

4.000,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 4000.33
Asus Prıme H610M-F D4 R2.0-Csm Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx Kurumsal Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.016,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4016.61
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0-CSM INTEL

Satıcı: UZMANLARPC

4.261,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 4261.89
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0-CSM DDR4 HDMI PCIE 4.0 1700P mATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.305,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 4305.83
Asus Prıme H610M-F D4 R2.0-Csm Intel H610 Lga1700 DDR4 3200 Hdmı M2 Usb3.2 Matx (Prıme H610M-F D4 R2.0-Csm) Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji | 1 yorum

4.359,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4359.53
ASUS Prime H610M-F D4 R2.0-CSM DDR4 (3200MHz)OC M.2 HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4429.00
Asus Prıme H610M-F D4 R2.0-Csm Ddr4 HDMI Pcıe 4.0 1700P Matx Kurumsal Anakart

Satıcı: Core Bilgisayar

5.538,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 5538.83

Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 22.6 cm
• En 18.8 cm

Asus Prime H610M-F D4 R2.0-CSM LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Eko 9* Profil Resmi

3 yorum

Eko 9* Merhabalar bu anakarta wifi aparatı takılıyor mu acil bilgi verebilir misiniz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
İbrahim A*** Profil Resmi

19 yorum

İbrahim A*** @Eko 9* takılıyor da şahsen önermiyorum. 1 lira fazla ver wifi li anakart al ya. anakarta entegre olmasıyla aynı olmuyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.