Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0 Intel H610 LGA1700 DDR4 3200 HDMI M2 USB3.2 mATX ASUS 5X PROTECTION III, Armoury Crate, AI Suite 3
Satıcı: ZmTeknoloji | 2 yorum
3.581,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 3581.28
Asus Prıme H610M-F D4 3200 MHz DDDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: ebz
3.351,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 3351.55
ASUS PRIME H610M-F R2.0 DDR4 HDMI PCIe 16X v4.0 1700p mATX
3.373,71 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 3383.71
Asus Prıme H610M-F D4 3200 MHz DDDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
3.428,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 3428.93
Asus Prıme H610m-F R2.0 Ddr4 Hdmı Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
3.441,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 3441.70
Asus Prıme H610m-F R2.0 Ddr4 Hdmı Pcıe 16X V4.0 1700P Matx
Satıcı: onlinealisverisyap
3.459,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 3459.80
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0 H610 DDR4 (Vga Yok) GLan mATX HDMI USB3 M2 1700p Anakart Satıcı: ramazanmutlu
3.508,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
7 3508.97
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0 H610 DDR4 (Vga Yok) GLan mATX HDMI USB3 M2 1700p Anakart Satıcı: LowellTeknoloji
3.674,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
8 3674.46
Asus Prime H610M-F D4 R2.0 DDR4 (3200MHz)OC M.2 HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart Satıcı: Lowell Teknoloji
3.743,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 3743.24
ASUS Prime H610M-F D4 R2.0 DDR4 (3200MHz)OC M.2 HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart Satıcı: Lowell Teknoloji
3.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
10 3849.00
ASUS PRIME H610M-F D4 R2.0 DDR4 3200MHZ MATX Satıcı: onlinealisverisyap
3.857,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 3857.85
Asus Prıme H610M-F D4 R2.0, 2xddr4, M.2, Hdmı, 12-13.14.nesil, LGA1700 Soket, Anakart
Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK | 1 yorum
4.774,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
12 4774.51
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM