4.3 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime H610M-K D4 ARGB LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prıme H610M-K D4 Argb Intel H610 LGA1700 Ddr4 3200 HDMI M2 Usb3.2 Aura Rgb Matx Asus 5x Protectıon Iıı

Satıcı: Aysegulsann | 26 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3699.00
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB DDR4 3200MHZ MATX

Satıcı: DFSBilgisayar

3.552,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3552.60
Asus Prime H610M-K D4 ARGB Intel H610 5600 MHz (OC) DDR4 LGA1700 mATX Anakart

Satıcı: gamingdepom

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 3699.00
Asus Prıme H610M-K D4 Argb Intel H610 LGA1700 Ddr4 3200 HDMI M2 Usb3.2 Aura Rgb Matx Asus 5x Protectıon Iıı

Satıcı: Hepsiburada | 26 yorum

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3749.00
Asus Prime H610M-K D4 ARGB Intel H610 5600 MHz (OC) DDR4 LGA1700 mATX Anakart

Satıcı: dualpazar

3.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3960.00
Asus PRIME H610M-K D4 ARGB 3200mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart 3.890,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3900
Asus Prıme H610m-K D4 Argb Ddr4 3200Mhz Matx

Satıcı: Dfsbilgisayar

4.038,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4038.20
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB DDR4 HDMI PCIE 3.0 1700P MATX

Satıcı: incehesap

4.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 4729.00
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB DDR4 HDMI PCIE 3.0 1700P MATX

Satıcı: ramazanmutlu

4.095,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 4095.30
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB DDR4 3200MHZ MATX

Satıcı: DFSBilgisayar

4.107,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4107.61
Asus Prime H610m-K D4 Argb Ddr4 (3200Mhz)Oc M.2 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.150,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4150.50
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB DDR4 HDMI PCIE 3.0 1700P MATX

Satıcı: onlinealisverisyap

4.103,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4113.81
ASUS Prime H610M-K D4 ARGB DDR4 (3200MHz)OC M.2 HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 4179.00
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB Intel H610 LGA1700 DDR4 3200 HDMI M.2 Anakart 4.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 4179.00
ASUS Prime H610M-K D4 ARGB DDR4 (3200MHz)OC M.2 HDMI PCIe 4.0 1700P mATX Anakart

Satıcı: incehesap

4.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 4239.00
Asus Prime H610M-K ARGB 3200Mhz DDR4 Intel LGA1700 MATX Anakart

Satıcı: vebingo

4.370,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4380.5
ASUS PRIME H610M-K D4 ARGB Intel H610 Soket 1700 DDR4 3200MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 4539.00

Asus Prime H610M-K D4 ARGB LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime H610M-K D4 ARGB LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime H610M-K D4 ARGB LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime H610M-K D4 ARGB LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.