Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime H610M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prıme H610M-R D4 Intel H610 Lga1700 DDR4 3200 Hdmı Dvı Vga M2 Usb3.2 Matx Beyaz Kutu (Prıme H610M-R D4) Anakart

Satıcı: İzmir Laptop Servisi | 14 yorum

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 4500.00
Asus Prime H610M-R D4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: Netsiparis

4.796,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4796.51
ASUS Prime H610M-R D4 Anakart

Satıcı: netsiparis

4.804,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 4814.9
Asus Prime H610M-R D4 1700P Vga Hdmi 90Mb1B40-M0Ecy0

Satıcı: Arslan Bilgisayar

4.765,81 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 4775.81
ASUS Prıme H610m-r D4 Ddr4 Hdmı-dvı Pcıe 16x V4.0 1700p Matx

Satıcı: netsipariş

4.829,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 4829.70
Asus Prime H610m-R D4 1700P Vga Hdmi 90Mb1b40-M0ecy0

Satıcı: Netsiparis

4.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 4848.00
Asus Prime H610m-R D4 1700P Vga Hdmi 90Mb1b40-M0ecy0

Satıcı: Kraft Online

4.959,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 4959.60
ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA1200 DDR4 3200 HDMI DVI VGA M2 USB3.2 mATX ASUS 5X PROTECTION III

Satıcı: netsiparis

5.022,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 5022.24
ASUS Prıme H610m-r D4 Ddr4 Hdmı-dvı Pcıe 16x V4.0 1700p Matx

Satıcı: Kraft online

5.044,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 5044.64
Asus Prime H610M-R D4 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: KraftOnline

5.050,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 5050.34
Asus Prıme H610M-R Ddr4 3200 Hdmı Dvı Vga M2 Usb3.2 Beyaz Kutu (Prıme H610M-R D4) Intel Anakart

Satıcı: Alensoft Bilgisayar

5.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 5680.00

Asus Prime H610M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime H610M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime H610M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 4 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA) DVI-D

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 22.6 cm
• En 19.3 cm

Asus Prime H610M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.