Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ramazanmutlu
9.084,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 9084.90 Asus Prime H770-Plus Intel H770 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: zenpabilisim
9.132,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 9132.51 Asus Prime H770-Plus Intel H770 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: zmteknoloji
9.476,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 9476.00 ASUS PRIME H770-PLUS Intel H770 7200 DDR5 LGA1700 ATX ANAKART (PRIME H770-PLUS)Satıcı: Lowell Teknoloji
9.589,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 9589.44 ASUS Prime H770-PLUS Intel H770 Soket LGA1700 DDR5 7200MHz 3xM.2 ATX AnakartSatıcı: Lowell Teknoloji
9.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 9689.00 ASUS PRIME H770-PLUS H770 DDR5 (Vga Yok) GLan 2.5G ATX HD DP US32 M2 RGB 1700p AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.936,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 9936.60 ASUS AUS PRIME H770-PLUS DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1700P ATXSatıcı: İleri Port Teknoloji
10.472,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
7 10472.08