Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime H810M-A-CSM LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

ASUS PRIME H810M-A-CSM Intel H810 LGA1851 DDR5 6400 DP HDMI Çift M2 USB3.2 AURA RGB mATX 6+1+1+1 Güç Aşamaları, Uzaktan Yönetim Yazılımı, Ready for Advanced AI PC

Satıcı: Amazon.com.tr

5.543,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 5543.82
Asus Prime H810m-a-csm H810 Soket 1851 Ddr5 6400mhz Matx Gaming Aaaa18asu0020

Satıcı: 7Renk

5.965,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 5965.28
ASUS PRIME H810M-A-CSM SOKET 1851 ANAKART

Satıcı: 7RENK

6.467,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6467.02
ASUS PRIME H810M-A-CSM Intel H810 LGA1851 DDR5 6400 DP HDMI Çift M2 USB3.2 AURA RGB mATX 6+1+1+1 Güç Aşamaları, Uzaktan Yönetim Yazılımı, Ready for Advanced AI PC

Satıcı: 7RENK

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 7009
ASUS PRIME H810M-A-CSM SOKET 1851 ANAKART

Satıcı: 7Renk

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 6999.00
ASUS Prime H810M-A-Csm H810 Soket 1851 DDR5 6400MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7199.00
ASUS PRIME H810M-A-CSM SOKET 1851 ANAKART

Satıcı: incehesap

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 7499.00
Asus Prime H810m-a-csm H810 Soket 1851 Ddr5 6400mhz Matx Gaming Aaaa18asu0020

Satıcı: incehesap

7.523,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 7523.10
ASUS PRIME H810M-A-CSM 6400Mhz M.2 1851p mATX Anakart 7.535,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7545
Asus Prime H810m-A-Csm Ddr5 (6400Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp Pcıe 4.0 1851P Matx Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7797.00
ASUS PRIME H810M-A-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1851P MATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: onlinealisverisyap

8.076,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 8086.53
ASUS Prime H810M-A-CSM 6400MHz DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP mATX Anakart 7.999,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 8009.01
Asus Prıme H810m-A-Csm Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1851P Matx Kurumsal Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

8.224,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 8224.50
ASUS PRIME H810M-A-CSM SOKET 1851 ANAKART

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.341,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 8341.03
Asus Prıme H810M-A-CSM LGA1851 Ddr5 6400 Çift M2 Usb3.2 Aura Rgb Matx

Satıcı: Core Bilgisayar

10.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 10489.00

Asus Prime H810M-A-CSM LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime H810M-A-CSM LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Yok
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime H810M-A-CSM LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet
• Diğer Yuvalar M.2 (Key E)

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime H810M-A-CSM LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.