Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
9.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 9850.00 Asus Prime X670-P-CSM AMD X670 6400 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: hayatbilgisayar
9.779,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 9779.04 Asus Prime X670-P-CSM DDR5 AM5 ATX AnakartSatıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 2 yorum
9.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 9799.00 ASUS Prıme X670-p-csm Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 3x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx 5x PSatıcı: Hayat Bilişim
9.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 9850.00 ASUS PRIME X670-P-CSM AMD X670 AM5 DDR5 6400 DP HDMI 3X M2 USB3.2 AURA RGB 2.5GBİT LAN ATX ASUS 5X PROTECTION III ÜCRETSİZ UZAKTAN YÖNETİM YAZILIMISatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
10.559,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 10559.04 Asus Prime X670-P-CSM 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 DDR5 ATX Anakart 12.609,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 12619 Asus Prime X670-P-CSM AMD X670 6400 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: QP
12.685,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 12685.55 Asus Prime X670-P-CSM AMD Ryzen Soket AM5 6400(OC)Mhz ATX Anakart 13.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 13099.00 ASUS PRIME X670-P-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX KURUMSAL ANAKARTSatıcı: onlinealisverisyap
13.185,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
9 13195 Asus Prime X670-P-CSM AMD X670 6400 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
13.569,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 13569.90 Asus Prime X670-P-CSM 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 13.700,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 13700.62 ASUS PRIME X670-P-CSM AMD X670 AM5 DDR5 6400 DP HDMI 3X M2 USB3.2 AURA RGB 2.5GBİT LAN ATX ASUS 5X PROTECTION III ÜCRETSİZ UZAKTAN YÖNETİM YAZILIMISatıcı: ATOMGAMESTORE
13.786,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
12 13786.81 ASUS PRİME X670-P-CSM AMD X670 DDR5 6400MHZ HDMI DP M.2 ATX AM5Satıcı: İntekzo
14.006,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
13 14006.16 Asus Prıme X670-P-Csm Amd X670 Am5 Ddr5 6400Mhz (Oc) Hdmı Atx AnakartSatıcı: TEBİLON
14.212,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
14 14212.16 ASUS Prıme X670-p-csm Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 3x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx 5x PSatıcı: onlinealisverisyap
14.538,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 14538.72 Asus Prime X670-P-Csm AMD X670 Soket AM5 6400 MHz Ddr5 3xM.2 ATX AnakartSatıcı: İncehesap
14.554,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 14554.44 ASUS PRIME X670-P-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX KURUMSAL ANAKARTSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.648,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
17 14648.92 ASUS PRIME X670-P-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX KURUMSAL ANAKARTSatıcı: Game Store
15.146,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
18 15146.79 ASUS PRIME X670-P-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX KURUMSAL ANAKARTSatıcı: onlinealisverisyap
17.125,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
19 17125.36