Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HeraGlobalBilişim | 3 yorum
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 7599.00 ASUS PRIME Z790-P D4 Intel Z790 LGA1700 5333 DDR4 ATX ANAKART (PRIME Z790-P D4)Satıcı: 7Renk
7.759,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 7759.03 Asus Prime Z790-P D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: QP
9.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 9109.00 Asus Prime Z790-P D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: NetmatikElektronik
9.285,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 9285.86 ASUS PRIME Z790-P D4, 4xDDR4, 3x M.2, HDMI, DP, Type-C, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, ARGB Gaming AnakartSatıcı: UZMANLARPC
9.395,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 9395.17 Asus Prime Z790-P D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Netsiparis
9.445,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 9445.50 Asus Prıme Z790-P D4, 4Xddr4, 3X M.2, Hdmı, Dp, Type-C, 12-13.Nesil, Lga1700 Soket, Argb Gaming Anakart 9.635,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
7 9635.00 Asus Prime Z790-P D4 1700P Hdmi DpSatıcı: Dfsbilgisayar
10.078,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
8 10078.79 Asus Prime Z790-P D4 Intel Z790 Soket 1700 DDR4 5333(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.528,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önceki fiyat
9 10528.76 ASUS Prime Z790-P D4 1700P Hdmi DpSatıcı: DFS Bilgisayar
10.721,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
10 10721.25