Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
46 dk önceki fiyat
1 7981.24 Asus Prıme Z790-P Intel Lga1700 Ddr5 Atx Anakart - Teshır Outlet Outlet/2.El FiyatıSatıcı: Emperor
8.283,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 8283.80 Sponsorlu Asus Prime Z790-P Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX Anakart (Prime Z790-P)Satıcı: Hema Bilişim
9.788,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 9788.90 ASUS PRIME Z790-P INTEL Z790 LGA1700 DDR5 7200 DP HDMI 3X M2 USB3.2 AURA RGB 2.5GBİT LAN ATX ASUS 5X PROTECTION III ARMOURY CRATE AI SUİTE 3Satıcı: Magic Teknoloji
9.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 9600.00 Asus Prime Z790-P Intel Z790 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: teknostok
9.867,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 9867.87 Asus Prime Z790-P Intel Z790 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
9.949,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 9949.95 ASUS PRIME Z790-P Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX ANAKART (PRIME Z790-P)Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 8 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 9999.00 ASUS Prime Z790-P Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7200MHz(OC) Anakart 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 10009 ASUS Prıme Z790-p Intel Lga1700 Atx AnakartSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
10.154,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 10154.00 ASUS PRIME Z790-P Intel Z790 Soket 1700 DDR5 7200MHz (OC) M.2 Anakart1 yorum
10.154,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 10154.00 Asus Prime Z790-P Intel Z790 Lga1700 7200 MHz Ddr5 ATX AnakartSatıcı: Magic Teknoloji
10.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 10199.99 Asus Prıme Z790-P Intel Z790 Lga1700 4Xddr5 7200Mhz 1Xdp 1Xhdmı 3Xm2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbıt Lan Atx Asus 5X Protectıon Iıı Armoury Crate Aı Su 10.409,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 10409.42 Asus Prime Z790-P Intel Z790 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: iyiteknoloji
10.446,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
13 10446.01 ASUS Prıme Z790-p Intel Lga1700 Atx AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
10.505,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 10505.69 Asus Prıme Z790-P Ddr5 7200Mhz 1Xhdmı 1Xdp 3Xm.2 Usb 3.2 Atx 1700P (13. Ve 12.Nesıl Islemcı Uyumlu) 11.095,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
15 11095.89 ASUS PRIME Z790-P INTEL Z790 LGA1700 DDR5 7200 DP HDMI 3X M2 USB3.2 AURA RGB 2.5GBİT LAN ATX ASUS 5X PROTECTION III ARMOURY CRATE AI SUİTE 3Satıcı: onlinealisverisyap
11.158,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
16 11158.37