Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI DDR5 3XM2 USB3.2 RGB LAN mATX
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum
7.996,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 7996.00
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI Intel Z890 Soket 1851 DDR5 8400Mhz (OC) M.2 Anakart 4 yorum
7.996,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 7996.00
Asus Prime Z890m-plus Wifi Ddr5 Intel Lga1851 Anakart Satıcı: bizdebul
11.039,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 11039.08
Asus Prime Z890m-Plus Wifi Ddr5 Intel Lga1851 Anakart
Satıcı: BizdeBul
11.099,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 11099.10
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 8400 DP HDMI Type-C 3x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 10+1+2+1 Güç Aşamaları, AI Teknolojileri, GlideX Anakart Satıcı: Dünyam Teknolojileri
11.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 11510
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI DDR5 3XM2 USB3.2 RGB LAN mATX Satıcı: BizdeBul
11.519,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 11519.04
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI DDR5 3XM2 USB3.2 RGB LAN mATX
Satıcı: Dünyam Teknolojileri | 1 yorum
11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 11799.00
Asus Prime Z890M-Plus WIFI-CSM Intel Z890 7600 MHz DDR5 LGA 1851 ATX Anakart Satıcı: LuxuryAudio
11.867,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
8 11867.08
Asus Prime Z890m-Plus Wi-Fi Intel Lga1851 Ddr5 Micro Atx Anakart
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
12.089,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
9 12089.10
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 7600 DP HDMI Type-C 3x M2 USB3.2 WiFi 7 mATX Satıcı: Gamer Bilişim
12.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
10 12500.00
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 7600 DP HDMI Type-C 3x M2 USB3.2 WiFi 7 mATX Satıcı: EnSonu
12.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
11 12899.00
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI DDR5 3XM2 USB3.2 RGB LAN mATX Satıcı: Magic Teknoloji
14.482,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
12 14482.75
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI Intel LGA1851 Z890 DDR5 8400+MHz(OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
14.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
13 14499.00
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 1851p mATX
15.135,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
14 15145
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 1851p mATX
15.153,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
15 15163
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI 8400mhz(OC) RGB M.2 1851p mATX Anakart
15.233,00 TL + 69,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
51 dk önce
16 15243
ASUS Prime Z890M-Plus WiFi 8400MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP mATX Anakart
15.999,00 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
17 16009
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM