2.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit

Asus Pro A620AT-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS PRO A620AT-CSM M.2 AM5 Mini-ITX Anakart 7.535,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7545
ASUS PRO A620AT-CSM AMD A620 AM5 DDR5 6400 DP HDMI M2 USB3.2 Thin Mini ITX LVDS Bağlantı, Asus Control Center Express Lisansı!

Satıcı: Amazon.com.tr

7.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 8009.01
ASUS Pro A620AT-CSM DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP Mini-ITX Anakart 7.999,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 8009.01
ASUS PRO A620AT-CSM A620 AM5 MİNİ ITX ANAKART

Satıcı: onlinealisverisyap

8.156,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8166.36
ASUS PRO A620AT-CSM A620 AM5 MİNİ ITX ANAKART

Satıcı: ZmTeknoloji

8.183,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8193.71
Asus Pro A620at-Csm A620 Am5 Mini Itx Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

8.305,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 8305.60
Asus Pro A620at-Csm A620 Am5 Mini Itx Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.360,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8360.40
Asus Pro A620AT-CSM DDR5 (4800MHz)OC M.2 HDMI/DP PCIe 4.0 AM5 mITX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.398,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 8398.96
ASUS PRO A620AT-CSM AM5 DDR5 6400+(OC)MHz mATX Anakart 8.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 8429.00
Asus Pro A620AT-CSM A620 Am5 Mini Itx Anakart

Satıcı: Yenisey

9.194,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 9194.00
Mabeyn Pro A620AT-CSM Amd A620 Am5 Ddr5 6400 Dp HDMI M2 Usb3.2 Thin Mini Itx Lvds Bağlantı, Asus Control Center Lisansı!

Satıcı: AESCO

16.075,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 16075.52
Asus Pro A620AT-CSM DDR5 (4800MHz)OC M.2 HDMI/DP PCIe 4.0 AM5 mITX Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

28.517,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 28517.81

Asus Pro A620AT-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Pro A620AT-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
256 Mbit
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Pro A620AT-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 4 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Mini ITX
• Boy 17 cm
• En 17 cm

Asus Pro A620AT-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.