Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS PRO B760M-C-CSM Intel B760 LGA1700 DDR5 6200 2xDP HDMI VGA Çift M2 USB3.2 mATX Uzaktan Yönetim Yazılımı, ASUS 5X PROTECTION III Anakart Satıcı: Karina Bilişim
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 9009
Asus Pro B760M-C-CSM Intel B760 6200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: Karinabilisim
9.567,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 9567.08
Asus Pro B760M-C-CSM Intel B760 6200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: LuxuryAudio
10.579,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 10579.08
ASUS PRO B760M-C-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1700p ATX KURUMSAL ANAKART Satıcı: EnSonu
10.809,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 10809.06
Asus Pro B760M-C-Csm Intel B760 Lga1700 Ddr5 6200 2Xdp Hdmı Vga Çift M2 Usb3.2 Matx (Pro B760M-C-Csm) Anakart
Satıcı: Karinabilişim | 3 yorum
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 10999.99
ASUS PRO B760M-C-CSM INTEL B760 LGA1700 DDR5 6200 2xDP HDMI VGA 2X M2 USB3.2 mATX UCRETSIZ UZAKTAN YONETIM YAZILIMI ASUS 5X PROTECTION III Satıcı: EnSonu
16.989,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 16989.27
Asus Pro B760m-C Csm İş Anakartı Soketi Intel Lga 1700 (Matx, Csm, Control Center Express, Com Hata Ayıklama Başlığı, Ddr5, Pcıe 4.0, Q-Led Çekirdek)
Satıcı: ylmzhome
18.534,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 18534.60
Asus Pro B760m-C-Csm Intel B760 Lga1700 Ddr5 6200 2Xdp Hdmı Vga Çift M2 Usb3.2 Matx (Pro B760m-C-Csm) Anakart
Satıcı: ylmzhome
29.240,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 29240.70
ASUS PRO B760M-C-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 1700p ATX KURUMSAL ANAKART Satıcı: Erenler Ticaret
29.397,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
9 29397.05
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM