Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Pro WS W680-ACE Intel W680 DDR5 Soket 1700 ATX Anakart Satıcı: ayazteknoloji
25.115,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 25115.08
Asus PRO WS W680-ACE Intel W680 DDR4 5000 DP LGA1700 ATX PRO WS W680-ACE ANAKART
Satıcı: AyazTeknoloji | 1 yorum
25.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 25950.00
Asus Pro WS W680-ACE Intel W680 DDR5 Soket 1700 ATX Anakart Satıcı: ernpazarlama
53.911,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 53911.77
Asus Pro Ws W680-Ace İş İstasyonu Anakart Soketi Intel Lga 1700 (Atx Anakart, Pcıe 5.0, Ddr5, 3X Pcıe 4.0, Usb 3.2 Gen 2)
Satıcı: ylmzhome
54.790,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 54790.80
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM