Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
31.248,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 31248.53 ASUS PRO WS W790-ACE DDR5 PCIE 5.0 4677p CEB İŞ İSTASYONU ANAKARTISatıcı: onlinealisverisyap
35.505,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 35515 ASUS Pro WS W790-ACE Intel LGA 4677 CEB Anakart,5xPCIe 5.0x16 Yuvaları,DDR5 R-DIMM,10G ve 2.5GLAN,USB 3.2 Gen 2x2 Tip-C,BMC Başlık, ACCESatıcı: onlinealisverisyap
36.769,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 36769.09 Asus Pro Ws W790-ACE Ddr5 Pcıe 5.0 4677P Ceb Iş Istasyonu AnakartıSatıcı: Hepsiburada
37.786,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 37786.13 Asus Pro WS W790-ACE Intel W790 DDR5 PCIE 5.0 4677P AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
38.137,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 38137.30 ASUS PRO WS W790-ACE Intel W790 LGA4677 DDR5 6800 2x M2 USB3.2 10Gbit-2.5Gbit LAN CEB 2048GB ram desteği 3 x SlimSAS desteği Ücretsiz Uzaktan Yönetim YazılımıSatıcı: Sepetist
38.658,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 38658.24 Asus Pro WS W790-ACE Intel W790 DDR5 PCIE 5.0 4677P AnakartSatıcı: Sepetist
40.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 40169.00 Asus Pro WS W790-ACE Intel W790 DDR5 PCIE 5.0 4677P AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
40.864,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 40864.62 ASUS PRO WS W790-ACE Intel W790 LGA4677 DDR5 6800 2x M2 USB3.2 10Gbit-2.5Gbit LAN CEB 2048GB ram desteği 3 x SlimSAS desteği Ücretsiz Uzaktan Yönetim YazılımıSatıcı: onlinealisverisyap
41.603,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 41603.81