Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Proart B650-Creator Amd B650, Am5, Ddr5, 7600Mhz(Oc), Dp, Hdmı, Aura Rgb, 2.5Gbit Lan, Atx Anakart
Satıcı: Inventus Bilgisayar
11.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 11220.00
Asus MB Proart B650 CREATOR AMD B650 AM5 DDR5 6400 DP HDMI 4x M2 Anakart Satıcı: ernpazarlama
23.553,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 23553.84
Asus Proart B650-Creator Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 4X M2 Usb3.2 Wifi 6E + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Proart B650-Creator) Anakart
Satıcı: Walkerstek | 1 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 35999.00
ASUS Proart B650-CREATOR Ddr5 6400(O.C HDMI Dp Am5
Satıcı: koçlar grup ticaret
45.453,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 45453.00
Asus Proart B650-Creator Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 4X M2 Usb3.2 Wifi 6E + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Proart B650-Creator) Anakart
Satıcı: ylmzhome
51.346,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 51346.70
ASUS PROART B650 CREATOR WIFI-6 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX Satıcı: Erenler Ticaret
51.621,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 51621.31
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM