Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: petabyte-bilisim
8.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 8249.00 ASUS PROART B760-CREATOR D4 Intel B760 LGA1700 DDR4 5333 HDMI DP(TYPE-C) 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit + Gbit LAN ATX PCIe 5.0 x16 Slot, 12+1 Güç Aşaması, Asus Control Center Express Hediyeli!Satıcı: Amazon.com.tr
8.553,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 8553.24 Asus ProArt B760 Creator DDR4 5333mhz(OC) RGB M.2 1700p ATX Anakart 8.508,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 8518 ASUS PROART B760-CREATOR D4 DDR4 HDMI-DP PCIE 5.0 1700p ATXSatıcı: onlinealisverisyap
8.553,24 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8563.24 Asus Proart B760 Creator D4 Intel B760 Lga1700 DDR4 5333 Hdmi DpSatıcı: teknostok
8.627,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 8627.10 Asus ProArt B760-CREATOR D4 Intel LGA1700 Soket DDR4 5333(OC)MHz ATX Anakart 8.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 8649.00 ASUS Proart B760-creator D4 Intel B760 Lga1700 Ddr4 5333 Hdmı Dp Type-c 3x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbi 19226Satıcı: Petabyte Bilişim
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8699.00 Asus Proart B760 Creator D4 Intel B760 Lga1700 DDR4 5333 Hdmi DpSatıcı: onlinealisverisyap
8.892,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 8892.92 Asus Proart B760-Creator D4 Intel B760 Lga1700 Ddr4 5333 Hdmı Dp Type-C 3X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Gbit Lan Atx Pcıe 5.0 X16 Slot 12+1 Guc AsamasSatıcı: PTD Bilişim
8.906,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 8906.80 ASUS Proart B760-creator D4 Intel B760 Lga1700 Ddr4 5333 Hdmı Dp Type-c 3x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbiSatıcı: onlinealisverisyap
9.431,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
10 9431.57 Asus ProArt B760-Creator D4 Soket 1700 Intel B760 Ddr4 ATX AnakartSatıcı: Sepetist
9.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 9479.00 ASUS PROART B760-CREATOR D4 INTEL B760 LGA1700 DDR4 5333 HDMI DP TYPE-C 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit Gbit LAN ATX PCIe 5.0 x16 Slot 12+1 GUC ASAMASI ASUS CONTROL CENTER EXPRESS HEDIYELISatıcı: Sepetist
9.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 9479.00 ASUS PROART B760-CREATOR D4 Intel B760 5333 DDR4 LGA1700 ATX (PROART B760-CREATOR D4) AnakartSatıcı: İnce hesap
9.828,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
13 9828.41 ASUS PROART B760-CREATOR D4 INTEL B760 LGA1700 DDR4 5333 HDMI DP TYPE-C 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit Gbit LAN ATX PCIe 5.0 x16 Slot 12+1 GUC ASAMASI ASUS CONTROL CENTER EXPRESS HEDIYELISatıcı: onlinealisverisyap
10.326,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 10326.46 ASUS PROART B760-CREATOR D4 DDR4 HDMI-DP PCIE 5.0 1700p ATXSatıcı: onlinealisverisyap
11.103,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
15 11103.91