Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart
28.639,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
1 28639.00
Asus Proart X870E-CREATOR Wıfı Ddr5 8000MT/S 1xhdmı Type-C 4xm.2 Atx Am5 (Amd Am5 9000/ 8000/ 7000 Seri Işlemci Uyumlu)
Satıcı: Zorexpress
30.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 30800.00
Asus ProArt X870E-CREATOR 90MB1IG0-M0EAY0 Wi-Fi AMD X870E 8000 MHz DDR5 AM5 Anakart Satıcı: areyteknoloji
36.197,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 36197.42
Asus ProArt X870E-CREATOR 90MB1IG0-M0EAY0 Wi-Fi AMD X870E 8000 MHz DDR5 AM5 Anakart Satıcı: ernpazarlama
44.919,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 44919.87
Asus Proart X870E-CREATOR Wıfı Amd X870E Am5 Ddr5 8000 HDMI 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 10GBIT + 2.5gbit Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamaları, Çift Usb4, Asus Control Center Express Lisansı
Satıcı: mlzdigital | 6 yorum
56.367,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 56367.65
ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI AMD X870E Soket AM5 DDR5 8000+(OC)MHz ATX Satıcı: Erenler Ticaret
116.805,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 116805.61
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM14 yorum
1 yorum