4.2 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ProArt Z890-Creator WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

Asus Proart Z890-Creator WİFİ 9000 MHz OC DDR5 M.2 1851P ATX Anakart

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 2 yorum

28.706,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 28706.18
ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI Intel Z890 Soket 1851 DDR5 9066Mhz (OC) M.2 Anakart 30.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 30839.00
ASUS ProArt Z890-Creator WiFi 8600MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 ATX Anakart 30.899,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 30909
Asus Proart Z890-CREATOR Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 1 yorum

31.202,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 31202.37
Asus Proart Z890 CREATOR Z890 9066MHZ Ddr5 LGA1851 Atx Anakart

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 3 yorum

31.671,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 31671.79
Asus PROART Z890-CREATOR WiFi 9000mhz(OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: Betaplus

32.720,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 32720.71
Asus Proart Z890-Creator WİFİ 9000 MHz OC DDR5 M.2 1851P ATX Anakart

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

33.054,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 33054.68
Asus PROART Z890-CREATOR WiFi 9000mhz(OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: Betaplus

33.858,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 33858.24
Asus Proart Z890-Creator Wifi Anakart Soketi Intel Lga1851 (Intel Z890, Atx, Pcıe 5.0, Ddr5, 10 Gb Ve 2,5 Gb Ethernet, 4X M.2, Thunderbolt 4)

Satıcı: ylmzhome

65.438,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 65438.30
Asus PROART Z890-CREATOR WiFi 9000mhz(OC) M.2 1851p ATX Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

65.788,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 65788.25

Asus ProArt Z890-Creator WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ProArt Z890-Creator WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus ProArt Z890-Creator WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 3 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 2x PCIe 5.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 5 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20)
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 5
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 2.0 6x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• DisplayPort Özellikleri DP Giriş Portu
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 2 adet
• LAN Hızı 10 Gbps
• LAN Hızı (2) 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus ProArt Z890-Creator WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.