Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Crosshair X670E Gene AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Rog Crosshair X670E Gene AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

22.629,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 22639
Asus Rog Crosshair X670e Gene Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

22.719,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 22719.60
Asus Rog Crosshair X670E Gene Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

24.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 24299.00
Asus Rog Crosshaır X670e Gene Amd X670 Am5 Ddr5 6400 2xusb4 Thunderbolt 3x M2 Usb3.2 Wifi 6e Aura Rgb 2.5gbit Lan Matx Anakart

Satıcı: atesavm

33.223,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 33223.50
Asus ROG Crosshair X670E GENE AMD X670 6400 MHz (OC) Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: gokkusagibilgisayar

33.476,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 33476.48
Asus Rog Crosshaır Gene X670-E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V5.0 Am5 Matx Anakart

Satıcı: ZİYAPAŞA TEKNOLOJİ

35.950,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 35950.80
ASUS ROG CROSSHAIR GENE X670-E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: ziyapaşa teknoloji | 3 yorum

36.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 36000.00
Asus ROG CROSSHAIR X670E GENE DDR5 6400MHz(OC) M.2 WİFİ mATX AM5

Satıcı: gokkusagibilgisayar

36.370,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 36370.73

Asus ROG Crosshair X670E Gene AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Crosshair X670E Gene AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Crosshair X670E Gene AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 4
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C DP Desteği Yok
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 5x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Yok
• HDMI Yok
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar PS/2 Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Crosshair X670E Gene AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.