Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 24999.00 ASUS Rog Crosshaır X670e Hero Ddr5 6400mhz (oc) Soket Am5 M.2 AnakartSatıcı: Ayaz Teknoloji
25.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 25000.00 Asus ROG Crosshair X670E Hero AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 25.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 25699.00 Asus ROG Crosshair X670E Hero AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
26.242,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 26242.91 ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO WIFI-6E DDR5 PCIE 5.0 AM5 ATXSatıcı: onlinealisverisyap
26.613,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 26623 Asus ROG Crosshair X670E Hero AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
26.883,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 26883.71 ASUS Rog Crosshair X670e Hero Amd X670 Soket Am5 Ddr5 6400(OC)mhz Atx Gaming (OYUNCU) AnakartSatıcı: incehesap
27.782,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
7 27782.70 Asus ROG Crosshair X670E Hero AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: incehesap
27.786,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 27786.34 Asus ROG Crosshair X670E Hero AMD X670 Soket AM5 6400 MHz Ddr5 5Xm.2 ATX AnakartSatıcı: İncehesap
28.554,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 28554.44 Asus Rog Crosshair X670E Hero Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Atx Gaming Anakart (Rog Crosshair X670E Hero)Satıcı: İnce hesap | 3 yorum
29.203,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 29203.41 ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Soket AM5 6400MHz(OC) DDR5 Thunderbolt HDMI AURA RGB ATX Anakart 29.302,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 29302.00 ASUS Rog Crosshaır X670e Hero Ddr5 6400mhz (oc) Soket Am5 M.2 AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
29.344,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
12 29344.41 ASUS Rog Crosshaır X670e Hero Ddr5 6400mhz (oc) Soket Am5 M.2 AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
29.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 29480.00 ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO AMD X670 Soket AM5 DDR5 6400MHz (OC) M.2 Anakart2 yorum
30.113,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 30113.00 ASUS Rog Crosshaır X670e Hero Ddr5 6400mhz (oc) Soket Am5 M.2 AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
34.581,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
15 34581.60