4.7 (1 oy) / 2 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
AM4
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix B550-A Gaming AM4 Soket Anakart Fiyatları

Asus Rog Strix B550-A Gaming AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı 9.778,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 9788.65
Asus Rog Strix B550-A Gaming Amd Am4 Ddr4 Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

9.817,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 9817.50
Asus Rog Strix B550-A Gaming Amd Am4 Ddr4 Atx Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

10.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 10500.00
Asus ROG Strix B550-A Gaming AMD B550 5100 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX Anakart

Satıcı: ernpazarlama

19.430,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 19430.40
Asus Rog Strix B550-A Oyun Anakartı Soketi Amd Ryzen Am4 (Atx, 2X M.2, Sata 6 Gbit/S, Usb 3.2 Gen 2, Pcıe 4.0, Aura Sync)

Satıcı: ylmzhome

19.747,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 19747.20
ASUS ROG STRIX B550-A GAMING DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DP PCIe 16X v4.0 AM4 ATX

Satıcı: Erenler Ticaret

19.852,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 19852.80
Asus Rog Strix B550-A Gaming'i Satın Alın

Satıcı: koçlar grup ticaret

24.121,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 24121.00
Asus Rog Strıx B550-A Gamıng Amd B550 Am4 DDR4 4600 Dp Hdmı Çift M2 Usb3.2 Argb 2.5Gbit Lan Atx (Rog Strıx B550-A Gamıng) Anakart

Satıcı: koçlar grup ticaret | 41 yorum

43.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 43340.00

Asus ROG Strix B550-A Gaming AM4 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix B550-A Gaming AM4 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
AM4
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus ROG Strix B550-A Gaming AM4 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 1x PCIe 3.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus ROG Strix B550-A Gaming AM4 Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Seyhan D**** Profil Resmi

2 yorum

Seyhan D**** anakrtı aldım ışıklandırma yok bilginize düzeltin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.