Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart-Outlet Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: EMPEROR
11.407,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 11417
Asus Rog Strix B650e-F Gaming Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Emperor
11.452,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 11452.80
Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart - Outlet Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: miniöde
12.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 12249.00
Asus ROG Strix B650E-F Gaming WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart Satıcı: ernpazarlama
24.219,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 24219.69
Asus Rog Strix B650e-F Oyun Wifi Anakart Soketi Amd Am5 (Ryzen 7000, Atx, Ddr5 Bellek, 12+2 Güç Aşamaları, Usb 3.2 Gen 2X2 Type-C, Pcıe 5.0, Q-Release, Wifi 6E, Aura Sync)
Satıcı: ylmzhome
24.614,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 24614.60
ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI-6 DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX Satıcı: Erenler Ticaret
24.746,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 24746.20
ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI-6 DDR5 HDMI DP PCIe 16X v5.0 AM5 ATX
Satıcı: koçlar grup ticaret | 18 yorum
78.427,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 78427.00
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM