Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
13.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 13929.00 Asus ROG STRIX B650E-I Wıfı Amd B650 Soket AM5 6400 MHZ DDR5 6400MH AnakartSatıcı: ramazanmutlu
13.943,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 13943.90 Asus ROG STRIX B650E-I Wıfı Amd B650 Soket AM5 6400 MHZ DDR5 6400MH AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
14.211,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 14211.78 Asus ROG STRIX B650E-I Wıfı Amd B650 Soket AM5 6400 MHZ DDR5 6400MH AnakartSatıcı: QP
14.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 14219.00 ASUS ROG STRIX B650E-I GAMING WIFI AMD B650 AM5 DDR5 6400 HDMI 2X M2 USB3.2 WİFİ 6E BT AURA RGB 2.5GBİT LAN MİNİ ITX ARMOURY CRATE AI SUİTE 3 İKİ YÖNLÜ AI SES ENGELLEYİCİ MİK.Satıcı: incehesap
14.503,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 14503.31 ASUS ROG Strix B650E-I Gaming WIFI DDR5 AM5 mini-ITX AnakartSatıcı: incehesap
15.025,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15025.95 Asus ROG Strix B650E-I Gaming WiFi AMD B650 Soket AM5 Ddr5 6400 MHz 2xM.2 mITX AnakartSatıcı: İncehesap
15.443,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15443.33 Asus Rog Strix B650E-I Gaming WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 Mini ITX Gaming Anakart (Rog Strix B650E-I Gaming WIFI)Satıcı: İnce hesap
15.794,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 15794.32