Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
8.341,48 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8351.48 Asus Rog Strıx B760-I Wıfı Intel Lga1700 DDR5 MiniITX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
8.554,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 8554.90 Asus Rog Strıx B760-I Wıfı Intel Lga1700 DDR5 MiniITX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
8.663,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 8663.15 ASUS ROG STRIX B760-I GAMING WIFI Intel B760 LGA1700 DDR5 7600 DP HDMI 2x M2 USB3.2 AX WiFi + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN Mini ITX ASUS 5X PROTECTION III, Armoury Crate, AI Suite 3Satıcı: onlinealisverisyap
8.664,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
4 8664.14 Asus Rog Strıx B760-I Wıfı Intel Lga1700 DDR5 MiniITX AnakartSatıcı: zmteknoloji
8.922,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 8922.90 ASUS ROG STRIX B760-I GAMING WIFI Intel B760 7600 DDR5 LGA1700 Mini ITX (ROG STRIX B760-I GAMING WIFI) AnakartSatıcı: ZmTeknoloji
9.540,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 9540.50 ASUS MB ROG STRIX B760-I GAMING WIFI INTEL B760 LGA1700 DDR5 7600 DP HDMI 2x M2 USB3.2 AX WiFi BT AURA RGB 2.5Gbit LAN MINI ITX ASUS 5X PROTECTION IIISatıcı: UZMANLARPC
10.981,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 10981.12