Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix B850-F Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Rog Strix B850-F Gaming Wifi7 Neo Amd B850 Am5 Ddr5 9000 Hdmi 4X M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamalari 2Xge

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

15.759,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 15759.01
Asus Rog Strıx B850-f Gamıng Wıfı7 Neo Amd B850 Am5 Ddr5 9000 Hdmı 4x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5gbıt Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamaları 2xge

Satıcı: magic

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 15999.00
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO, 4xDDR5, 4x M2, HDMI, DP, 2xType-C, Wi-Fi 7, Bluetooth v5.4, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

16.755,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 16765
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO, 4xDDR5, 4x M2, HDMI, DP, 2xType-C, Wi-Fi 7, Bluetooth v5.4, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

16.772,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16782
Asus Rog Strıx B850-f Gamıng Wıfı7 Neo Amd B850 Am5 Ddr5 9000 Hdmı 4x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5gbıt Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamaları 2xge

Satıcı: ramazanmutlu

16.827,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 16827.98
Asus Rog Strix B850-F Gaming Wifi7 Neo Amd B850 Am5 Ddr5 9000 Hdmi 4X M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamalari 2Xge

Satıcı: ramazanmutlu

16.851,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 16851.14
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO 8000Mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 16.802,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 16812
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO AMD B850 AM5 DDR5 9000 HDMI 4x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5GBIT LAN ATX 16+2+2 GÜÇ AŞAMALARI 2xGE

Satıcı: Magic Teknoloji

16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 16909
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO AMD B850 AM5 DDR5 9000 HDMI 4x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 16+2+2 Güç Aşamaları, 2xGen5 M.2, ASUS Q-Design, Ready for Advanced AI PC

Satıcı: magicteknoloji

16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 16899.00
Asus Rog Strıx B850-F Gamıng Wıfı7 Neo Ddr5 Hdmı Pcıe 5.0 Am5 Atx Kurumsal Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

17.304,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 17304.50
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO 9000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI ATX Anakart 17.499,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 17509
Asus Rog Strıx B850-F Gamıng Wıfı7 Neo, 4Xddr5, 4X M2, Hdmı, Dp, 2Xtype-C, Wi-Fi 7, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

18.189,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 18189.40
Asus Rog Strıx B850-F Gamıng Wıfı7 Neo, 4xddr5, 4x M2, Hdmı, Dp, 2xtype-C, Wi-Fi 7, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: MAESKO

23.776,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 23776.55

Asus ROG Strix B850-F Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix B850-F Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
512 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix B850-F Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 2 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2 USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 5x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix B850-F Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.