4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix B860-G Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

ASUS ROG STRIX B860-G GAMING WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 9066+(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 10499.00
ASUS ROG Strix B860-G Gaming WiFi mATX anakart, Gelişmiş AI PC'ye hazır, 14+1+2+1 güç aşamaları, DDR5 yuvaları, PCIe 5.0, dört M.2 yuvası, WiFi 7, AI Networking II, Aura Sync RGB aydınlatma.

Satıcı: Hera Global Bilişim

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 11409
Asus Rog Strix B860-G Gaming WiFi Intel B860 9066 MHz (OC) DDR5 Soket 1851 mATX Anakart

Satıcı: Netsiparis

11.403,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 11403.86
Asus Rog Strix B860-G Gaming Wi-Fi Ddr5 1851P Dp Hdmı 4Xm2 Rgb Bt Wifi 7 Matx

Satıcı: Netsiparis

11.407,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 11407.80
Asus Rog Strix B860-G Gaming Wifi İntel B860 Lga1851 Ddr5 8600 Dp Hdmi Type-C 4X M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Matx 14+1+2+1 Güç

Satıcı: netsipariş

11.413,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 11413.10
ASUS ROG STRIX B860-G GAMING WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 8600Mhz (OC) M.2 Anakart 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 11499.00
Asus Rog Strix B860-G Gaming Wifi D5 1851P Type-C

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

11.783,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11783.80
Asus Rog Strıx B860-g Gamıng Wıfı7 Ddr5 Hdmı-dp Typec Pcıe 5.0 1851p Atx

Satıcı: ebz

11.809,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 11809.11
ASUS ROG STRIX B860-G GAMING WIFI Intel B860 LGA1851 DDR5 8600 DP HDMI Type-C 4x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 14+1+2+1 Güç

Satıcı: netsiparis

11.824,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 11824.13
Asus Rog Strix B860-G Gaming Wifi İntel B860 Lga1851 Ddr5 8600 Dp Hdmi Type-C 4X M2 Usb3.2 Gen 2X2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Matx 14+1+2+1 Güç

Satıcı: Kraft online

11.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 11870.00
Rog Strix B860-G Gaming Wifi D5 1851P Type-C

Satıcı: UZMANLARPC

11.985,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 11985.31
Asus ROG Strix B860-G Gaming WIFI DDR5 9066Mhz (OC) M.2 1851p mATX Anakart

Satıcı: Fiyat Market | 13 yorum

11.993,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 11993.06
ASUS ROG STRIX B860-G GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 1851p mITX 12.363,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 12373
Dora Shopping Rog Strix B860-G Wifi Matx Anakart, Gelişmiş Aı Pc' , 14+1+2+1 Güç Aşamaları, Ddr5 Yuvaları, Pcıe 5.

Satıcı: Dora shopping

18.639,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 18639.99

Asus ROG Strix B860-G Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix B860-G Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix B860-G Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) 2230
• M.2 Özellikleri (4) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 2 adet
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 3x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix B860-G Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.