4.2 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

ASUS ROG STRIX B860-I Gaming WIFI 9066Mhz(OC) M.2 1851p Mini-ITX Anakart 11.136,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 11146
Asus Rog Strix B860-ı Gaming Wifi B860 Ddr5 M.2 Usb 3.2 Dp/hdmı Pcı 5.0 1851p Anakart

Satıcı: dualpazar

11.578,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 11578.75
ASUS ROG STRIX B860-I GAMING WIFI Intel B860 Soket 1851 DDR5 8800Mhz (OC) M.2 Anakart 11.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 11859.00
ASUS ROG Strix B860-I Gaming WiFi 9066MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP Thunderbolt Mini-ITX Anakart 11.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 12009
Asus ROG Strix B860-I Gaming WIFI DDR5 9066Mhz (OC) M.2 1851p Mini-ITX Anakart

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 1 yorum

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 12199.00
Asus Rog Strix B860-I Gaming Wifi B860 DDR5 M.2 USB 3.2 DP/HDMI PCI 5.0 1851p Anakart

Satıcı: dualpazar

12.728,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 12728.02
Asus Rog Strıx B860-I Gamıng Wıfı Anakart

Satıcı: Hera Global Bilişim

13.089,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 13089.10
ASUS ROG STRIX B860-I GAMING WIFI7 DDR5 HDMI-DP THUNDERBOLT4 PCIE 5.0 1851P mITX

Satıcı: onlinealisverisyap

13.758,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13768
ASUS ROG STRIX B860-I GAMING WIFI7 DDR5 HDMI-DP THUNDERBOLT4 PCIE 5.0 1851P mITX

Satıcı: ZmTeknoloji

13.791,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13801
Asus Rog Strix B860-ı Gaming Wifi B860 Ddr5 M.2 Usb 3.2 Dp/hdmı Pcı 5.0 1851p Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

13.845,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 13845.94
Asus Rog Strıx B860-I Gamıng Wıfı7 Ddr5 Hdmı-Dp Thunderbolt4 Pcıe 5.0 1851P Mıtx

Satıcı: onlinealisverisyap

14.104,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 14104.80
Asus ROG Strix B860-I Gaming WIFI DDR5 9066Mhz (OC) M.2 1851p Mini-ITX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

14.164,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 14164.07
ROG STRIX B860-I GAMING WIFI INTEL

Satıcı: UZMANLARPC

14.217,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 14217.47
ASUS ROG STRIX B860-I GAMING WIFI Intel B860 Soket 1851 9066+(OC)MHz mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart 14.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 14339.00
Asus ROG Strix B860-I Gaming WIFI DDR5 9066Mhz (OC) M.2 1851p Mini-ITX Anakart

Satıcı: incehesap

14.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 14939.00
Dora Shopping Rog Strix B860-I Wifi Intel Mini-Itx Anakart, 10+1+2 + 1 Aşamalı Güç Kaynağı, Ddr5 Pcıe 5.0 Yuvası,

Satıcı: Dora shopping

18.350,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 18350.99

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 1 2x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix B860-I Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.