Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ferih | 5 yorum
18.467,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 18467.04 Asus Rog Strix X670e-F Gaming Wıfı Amd X670 6400 Mhz (Oc) Ddr5 Soket Am5 Atx Anakart 18.376,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 18376.06 Asus Rog Strix X670E-F Gaming Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Gaming Anakart Atx (Rog Strix X670E-F Gaming Wifi)Satıcı: Promix | 2 yorum
19.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 19999.90 Asus ROG Strix X670E-F Gaming WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: dualpazar | 5 yorum
20.563,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 20563.35 Asus ROG Strix X670E-F Gaming WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap | 5 yorum
20.583,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 20583.84 ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI 6400MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 RGB HDMI DP ATX AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
21.515,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 21515.57 ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WiFi DDR5 6400+Mhz(OC) HDMI DP M.2 AM5Satıcı: BİLİŞİM PAZARIM
22.127,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 22127.53 ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WiFi DDR5 6400+Mhz(OC) HDMI DP M.2 AM5Satıcı: Ever4est
24.906,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 24906.41