Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
19.296,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19306 ASUS ROG STRIX X670E-I Anakart Gaming WiFi AMD X670E AM5 DDR5 6400 2xUSB4 (Thunderbolt) HDMI Çift M2 USB3.2 WiFi 6E AURA RGB 2.5Gbit LAN Mini ITX PCIe5.0, ASUS 5X Protection IIISatıcı: Teknobiyotik
19.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 19949.00 Asus ROG Strix X670E-I Gaming WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 Mini ITX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
20.161,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20161.90 Asus Rog Strix X670E-I Gaming WiFi 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 DDR5 Mini-ITX Anakart 20.310,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20320 Asus ROG Strix X670E-I Gaming WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 Mini ITX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
20.613,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 20613.73 Asus ROG Strix X670E-I Gaming WIFI AMD X670 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 Mini ITX AnakartSatıcı: zmteknoloji
21.033,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 21033.14