Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix X870-A Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus ROG STRIX X870-A GAMING WIFI AMD X870 Soket AM5 DDR5 8000+(OC) MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: DFS Bilgisayar

18.135,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 18145.31
ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI AMD AM5 DDR5 ATX

Satıcı: DFSBilgisayar

18.135,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 18135.31
Asus Rog Strıx X870-A Gamıng Wıfı Amd Am5 Ddr5 Atx

Satıcı: Dfsbilgisayar

18.206,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18206.00
Asus ROG Strix X870-A Gaming WIFI AMD X870 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

18.257,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 18257.58
ASUS Rog Strix X870-A Gaming WIFI AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

18.322,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 18322.38
Asus ROG Strix X870-A Gaming WIFI AMD X870 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: tekdenbilgisayar

18.354,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 18354.00
Asus Rog Strıx X870-A Gamıng Wıfı Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5gbit Lan Atx Anakart

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 20 yorum

18.668,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18668.51
ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI AMD AM5 DDR5 ATX

Satıcı: DFS Bilgisayar

19.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 19260.00
Asus Rog Strıx X870-A Gamıng Wıfı Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5gbit Lan Atx Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 20 yorum

19.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19299.00
ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 50 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

20.716,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 20726
ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 50 AM5 ATX

Satıcı: ZmTeknoloji

20.735,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 20745
ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI AMD AM5 DDR5 ATX

Satıcı: ramazanmutlu

20.824,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 20824.73
Asus Rog Strıx X870-A Gamıng Wıfı-7 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

20.874,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 20874.20
ASUS ROG Strix X870-A Gaming WiFi 8000MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 22.499,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 22509
ASUS Rog Strix X870-A Gaming WIFI AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.094,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 23094.73
ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI AMD AM5 DDR5 ATX

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 23729.00

Asus ROG Strix X870-A Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix X870-A Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix X870-A Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 2 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 4
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Şarj Gücü 30 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 4x USB 3.2 Gen 1 5x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix X870-A Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.