Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix X870-F Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Rog Strix X870-F Gaming Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 18499.00
Asus Rog Strıx X870-F Gamıng Wıfı Amd X870 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5gbit Lan Atx Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 21999.00
ASUS ROG STRIX X870-F GAMING WIFI AMD X870 SOKET

Satıcı: ADAESPOR

22.215,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 22215.32
Asus Rog Strıx X870-f Gamıng Wıfı7 Ddr5 Hdmı-dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

22.805,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 22805.16
ASUS ROG STRIX X870-F GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

22.976,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 22986
ASUS ROG STRIX X870-F GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI DP PCIE 5.0 AM5 ATX 22.995,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 23005
Asus Rog Strıx X870-F Gamıng Wıfı-7 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

23.168,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 23168.10
Asus ROG Strix X870-F Gaming WIFI AMD X870 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

23.227,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 23227.37
Asus Rog Strıx X870-F Gamıng Wıfı-7 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx

Satıcı: onlinealisverisyap

23.582,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 23582.60
ASUS ROG STRIX X870-F GAMING WIFI AMD X870 SOKET

Satıcı: onlinealisverisyap

23.650,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 23650.37
ASUS ROG Strix X870-F Gaming WiFi DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

26.054,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 26054.20
ASUS Rog Strix X870-F Gaming WIFI AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

26.379,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 26379.05
ASUS Rog Strix X870-F Gaming WIFI AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: dualpazar

26.556,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 26556.92
Asus Rog Strıx X870-F Gamıng Wıfı Amd X870 Soket

Satıcı: teknoberk

29.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 29970.00
ASUS ROG STRIX X870-F GAMING WIFI7 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 ATX

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

30.623,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 30623.85

Asus ROG Strix X870-F Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix X870-F Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix X870-F Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 2 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 4
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 1.4
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Şarj Gücü 30 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 4x USB 3.2 Gen 1 5x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 6.5 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix X870-F Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bedirhan K******** Profil Resmi

48 yorum

Bedirhan K******** atx olduğuna emin miyiz hepsiburadada özellik olarak mini ıtx olarak girilmiş ama x870 tomahawk ile karşılaştırdığımda boyutlar aynı gözüküyor hızlı bir şekilde bilgilendirilebilirsek sevinirim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Bedirhan K******** Form bilgisi doğrudur. ATX
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.