Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix X870E-A Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Rog Strix X870E-A Gaming Wifi7 Neo Amd X870 Am5 Ddr5 9600 Hdmi 2Xusb4 4X M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5Gbit Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamaları, Çift

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 22999.00
Asus Rog Strıx X870e-a Gamıng Wıfı7 Neo Amd X870 Am5 Ddr5 9600 Hdmı 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5gbit Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamaları, Çift

Satıcı: magic

23.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 23199.00
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO AMD X870 AM5 DDR5 9600 HDMI 2xUSB4 4x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 5Gbit LAN ATX 16+2+2 Güç Aşamaları, Çift

Satıcı: Magic Teknoloji

23.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 23999.01
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO AMD X870 AM5 DDR5 9600

Satıcı: Magic Teknoloji

24.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 24059
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO AMD X870 AM5 DDR5 9600 HDMI 2xUSB4 4x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 5Gbit LAN ATX 16+2+2 Güç Aşamaları, Çift USB4, 4xM.2 slot, ASUS AIO Q-CONNECTOR, Beyaz

Satıcı: Hepsiburada

24.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 24049.00
Asus Rog Strıx X870e-a Gamıng Wıfı7 Neo Amd X870 Am5 Ddr5 9600 Hdmı 2xusb4 4x M2 Usb3.2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 5gbit Lan Atx 16+2+2 Güç Aşamaları, Çift

Satıcı: vizyonbilgisayar

24.068,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 24068.59
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO, 4xDDR5, 4xM.2, HDMI, DP, Type-C, PCIe 5.0, 2xWi-Fi 7, Bluetooth v5.4, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

24.124,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 24134
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO, 4xDDR5, 4xM.2, HDMI, DP, Type-C, PCIe 5.0, 2xWi-Fi 7, Bluetooth v5.4, AM5 Soket GAMING Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

24.158,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24168
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO 9600mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 24.756,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 24766
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO AMD X870 AM5 DDR5 9600

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

25.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 25099.00
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO 9000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 USB4 ATX Anakart 25.699,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 25709
Asus Rog Strıx X870e-A Gamıng Wıfı7 Neo, 4Xddr5, 4Xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Pcıe 5.0, 2Xwi-Fi 7, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

26.005,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 26005.30
Asus Rog Strıx X870e-A Gamıng Wıfı7 Neo, 4Xddr5, 4Xm.2, Hdmı, Dp, Type-C, Pcıe 5.0, 2Xwi-Fi 7, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

26.519,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 26519.70
ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO AMD X870 Soket AM5 DDR5 9600MHz(OC) M.2 Anakart 27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 27499.00

Asus ROG Strix X870E-A Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix X870E-A Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
512 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix X870E-A Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 4 adet
• M.2 Özellikleri 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 40 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 40 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 40 Gbps
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Var
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 4x USB 3.2 Gen 1 5x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix X870E-A Gaming WiFi7 Neo AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.