Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HeraGlobalBilişim
12.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 12949.00 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WiFi D4 Intel Z790 LGA1700 5333 DDR4 ATX Gaming Anakart (ROG Strix Z790-A Gaming WiFi D4)Satıcı: Hera Global Bilişim
13.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 13200.00 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 Intel Z790 LGA1700 5333 DDR4 ATX GAMİNG ANAKART (ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4)Satıcı: HeraGlobalBilişim | 3 yorum
13.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 13280.00 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: petabyte-bilisim
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 13299.00 ASUS MB ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 INTEL Z790 LGA1700 DDR4 5333 DP HDMI 4X M2 USB3.2 WİFİ 6E BTSatıcı: Petabyte Bilişim
13.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13799.00 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI D4 Intel Z790 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: teknostok
14.573,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 14573.92 Asus Rog Strıx Z790-A Gamıng Wıfı D4 4Xddr4 5333 Dp Hdmı 4Xm2 Usb3.2 Wıfı 6E Bt Aura Rgb 2.5Gbıt Lan Atx Pcıe Slot Q Release Armoury Crate A�Satıcı: PTD Bilişim
14.710,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14710.91 Asus Rog Strix Z790-A Gaming Wifi D4 Anakart SiyahSatıcı: Turkcell Satış A.Ş.
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 14999.00 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 5333MHZ(OC) M.2 DP HDMI ATX 1700PSatıcı: Hyrox Bilişim
15.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 15149.00 Rog Strıx Z790-A Gamıng Wıfı D4 5333Mhz (Oc) M.2 Dp Hdmı Atx 1700P 15.631,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
10 15631.48 ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 5333MHz (OC) M.2 DP HDMI ATX 1700pSatıcı: UZMANLARPC
15.716,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15716.77 ASUS Rog Strıx Z790-a Gamıng Wıfı-6e D4 Ddr4 Hdmı-dp Pcıe 5.0 1700p AtxSatıcı: Teknobiyotik
15.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 15899.00 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI-6E D4 DDR4 HDMI-DP PCIE 5.0 1700p ATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
16.022,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 16022.17