Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP | 1 yorum
16.595,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 16595.55 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI II 8000 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ebz
16.855,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 16855.90 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II DDR5 DP HDMI 5XM2 USB3.2 WiFi 7 BT RGB LAN ATX 1700PSatıcı: İntekzo
16.876,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16876.75 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI II 8000 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
17.542,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 17542.90 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI II Intel Z790 Soket 1700 DDR5 8000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) AnakartSatıcı: pazarola
18.242,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 18242.80 Asus Rog Strıx Z790-A Gamıng Wıfı Iı Ddr5 Dp Hdmı 5Xm2 Usb3.2 Wifi 7 Bt Rgb Lan Atx 1700PSatıcı: Ucuz Sepet
18.355,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18355.57 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II, 4xDDR5, 5x M.2, HDMI, DP, Type-C, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, 12-13-14.Nesil, LGA1700Satıcı: Ptd Bilişim
18.501,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
7 18501.66 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II Intel Z790 DDR5 8000 LGA1700 DP HDMI 5x M2 USB3.2 WiFi 7 ATX (ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II ) AnakartSatıcı: İntekzo | 5 yorum
18.884,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 18884.74 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II 4xDDR5 5x M.2 HDMI DP Type-C Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 12-13-14.NeSatıcı: Netafast
19.303,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 19303.49 ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1700P ATXSatıcı: Core Bilgisayar
19.822,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 19822.95 Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI II Intel Z790 Soket 1700 DDR5 8000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) AnakartSatıcı: TEDRAshop
29.772,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
11 29772.77