Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus ROG Strix Z890-A Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyatları

ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI Intel Z890 Soket 1851 DDR5 9066Mhz (OC) M.2 Anakart

1 yorum

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 15000.00
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI Intel LGA1851 Z890 DDR5 8600+MHz(OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 21499.00
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI DDR5 5XM2 USB3.2 RGB LAN ATX

Satıcı: Cansın Market | 3 yorum

21.641,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 21641.00
Asus ROG Strix Z890-A Gaming WIFI Intel Z890 8600 MHz (OC) DDR5 LGA 1851 ATX Anakart

Satıcı: ebz

21.670,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 21670.59
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 8600 DP HDMI 2xUSB4 5x M2 USB3.2 WiFi 7

Satıcı: ramazanmutlu

21.897,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 21897.31
Asus ROG Strix Z890-A Gaming WIFI Intel Z890 8600 MHz (OC) DDR5 LGA 1851 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

22.417,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 22417.09
Asus Rog Strıx Z890-A Gamıng Wıfı 1851P Ddr5 9066 2Xusb4 5Xm2 Hdmı Dp Wifi7 Bt

Satıcı: Hera Global Bilişim

22.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 22439.10
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI 9000mhz(OC) RGB M.2 1851p ATX Anakart 22.715,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 22725
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI-DP TYPEC RGB PCIE 5.0 1851p ATX 22.821,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 22831
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI-7 DDR5 HDMI-DP TYPEC RGB PCIE 5.0 1851p ATX 22.865,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 22875
Asus Rog Strıx Z890-A Gamıng Wıfı-7 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Rgb Pcıe 5.0 1851P Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

23.036,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 23036.20
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI DDR5 5XM2 USB3.2 RGB LAN ATX

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

23.230,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 23230.36
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 8600 DP HDMI 2xUSB4 5x M2 USB3.2 WiFi 7

Satıcı: onlinealisverisyap

23.491,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 23491.26
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI DDR5 5XM2 USB3.2 RGB LAN ATX

Satıcı: Magic Teknoloji

23.765,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 23765.80
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI DDR5 5XM2 USB3.2 RGB LAN ATX

Satıcı: netsiparis

24.526,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 24526.08
ASUS ROG Strix Z890-A Gaming WiFi 8600MHz (OC) DDR5 Soket LGA1851 M.2 HDMI DP ATX Anakart 24.399,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 24409
Asus Rog Strix Z890-A Gaming WiFi Intel Anakart 27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 27499.00

Asus ROG Strix Z890-A Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix Z890-A Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix Z890-A Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 5 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (4) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s) SATA 3 (600MB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB4 20 Gbps USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 3 adet
• USB-C Özellikleri Ultra-High Bit Rate (UHBR 20) 1x USB 3.2 Gen 2
• USB-C T.bolt Desteği Var
• USB-C Thunderbolt Versiyonu 4
• USB-C DP Desteği Var
• USB-C DP Versiyonu 2.1
• USB-C Çözünürlüğü 8K
• USB-C Yenileme Hızı 60 Hz
• USB-C Şarj Gücü 30 W
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 5x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 2 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Var
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 5.8 Gbps
• Bant Genişliği 320 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus ROG Strix Z890-A Gaming WiFi LGA 1851 Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

yusuf ç**** Profil Resmi

24 yorum

yusuf ç**** @epey ürün resmi sietsinde yazdığı üzere 256gb ram desteklemektedir düzeltebilir misiniz ? Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @yusuf ç**** Anakartlarda ne yazık ki zaman içinde güncellemeler yapılmakta ve desteklerdikleri teknik detaylar değişebilmektedir. Uyarınız için teşekkürler. Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.