4.7 (1 oy) / 2 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming A620-Pro WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus TUF Gaming A620-Pro Wifi 6400 MHz (OC) RGB M.2 WiFi AM5 ATX DDR5 Anakart

Satıcı: ebz

8.995,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 8995.75
Asus TUF Gaming A620-Pro Wifi 6400 MHz (OC) RGB M.2 WiFi AM5 ATX DDR5 Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.271,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 9271.33
ASUS TUF GAMING A620-PRO Wi-Fi AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.284,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9284.91
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI AMD A620 AM5 Soket DDR5 6400 ATX Anakart 9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 9399.00
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI-6 DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 ATX

Satıcı: onlinealisverisyap

9.373,16 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 9383.16
Asus Tuf Gamıng A620-Pro Wıfı Amd A620 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı Çift M2 Usb3.2 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Tuf Gamıng A620-Pro Wıfı) Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

9.447,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 9447.82
Asus Tuf Gamıng A620-Pro Wıfı-6 Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 Am5 Atx

Satıcı: ZmTeknoloji

9.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9532.00
Asus Tuf A620-Pro Gamıng Wıfı-6 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 4.0 Am5 Atx

Satıcı: ramazanmutlu

9.543,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 9543.60
ASUS TUF GAMING A620-PRO Wi-Fi AM5 DDR5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.651,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9651.17
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI AMD A620 AM5 DDR5 6400 DP HDMI CIFT M2 USB3.2 AX WiFi-BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 12-2 GUC ASAMASI ASUS TUF PROTECTION

Satıcı: Magic Teknoloji

9.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9680.00
Asus Tuf Gamıng A620-Pro Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart

Satıcı: Arslan Bilgisayar

9.681,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 9691.37
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI AMD Soket AM5 Ryzen DDR5 6400MHz (O.C) M.2 Anakart

2 yorum

9.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 9979.00
ASUS Tuf Gaming A620-PRO WiFi 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP ATX Anakart 9.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 10009
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI AMD A620 AM5 DDR5 6400 DP HDMI CIFT M2 USB3.2 AX WiFi-BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 12-2 GUC ASAMASI ASUS TUF PROTECTION

Satıcı: netsiparis

10.196,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 10196.84
ASUS TUF Gaming A620-Pro WiFi DDR5 (7600MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 4.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: incehesap

10.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 10219.00
Verto Asus Tuf Gamıng A620-PRO Wıfı, 4xddr5, 2x M.2, Hdmı, Dp, Type-C, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: Sbusshop

14.935,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 14935.73

Asus TUF Gaming A620-Pro WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming A620-Pro WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming A620-Pro WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 1x PCIe 3.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-C Azami Hızı USB 5 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 5 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 2 3x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming A620-Pro WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Altan K******** Profil Resmi

3 yorum

Altan K******** Asus TUF Gaming A620-Pro WiFi: VRM 14 faz Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Altan K******** Eklendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.