Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Tuf Gamıng A620M-Plus Wıfı Ddr5 6400Mhz 1Xhdmı 2Xdp 2Xm.2 Usb 3.2 Matx Am5 (Amd Am5 7000 Serisi Satıcı: Prime
7.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 7899.00
Asus TUF Gaming A620M-Plus WIFI AMD A620 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart Satıcı: troybilgisayar
8.187,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 8187.08
Tuf Gamıng A620m-Plus Wıfı Ddr5 Hdmı M.2 Matx Am5
Satıcı: Troy Bilgisayar
8.881,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 8881.60
Asus TUF Gaming A620M-Plus WIFI AMD A620 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart Satıcı: lumorateknoloji
8.969,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 8969.08
ASUS TUF GAMING A620M-PLUS WIFI DDR5 HDMI M.2 MATX AM5
Satıcı: Lumora Teknoloji | 13 yorum
10.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 10499.00
Asus Tuf Gaming A620m-Plus Wifi Anakart Soketi Amd A620 (Ryzen 7000, Micro-Atx, Ddr5 Bellek, Pcıe 4.0, Wi-Fi 6, Usb 3.2 Gen 2, Aura Sync)
Satıcı: ylmzhome
18.704,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 18704.30
Asus Tuf Gaming A620M-PLUS Wifi Anakart Soketi Amd A620 (Ryzen 7000, Micro-Atx, Ddr5 Bellek, Pcıe 4.0, Wi-Fi 6, USB 3.2 Gen 2, Aura Sync)
Satıcı: koçlar grup ticaret
22.005,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 22005.00
Wi-Fi: Yok
7.149,00 TL
Wi-Fi: Var
7.899,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM