Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI, 4xDDR5, 3xM.2, DP, HDMI, Type-C, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.3, AM5 Soket Gaming Anakart Satıcı: KUANTUMSANAL
15.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 15000.00
Asus Tuf Gamıng B650E-PLUS WIFI6E Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx
Satıcı: Allday Bilişim Teknolojileri | 2 yorum
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 17499.00
ASUS TUF GAMING B650E-PLUS WIFI B650 DDR5 (Vga Yok) GLan 2.5G ATX HD DP WIFI BT M2 RGB AM5 AMD Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
44.501,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 44501.83
Tuf Gaming B650e-Plus Wifi Ddr5 (8000Mhz)Oc M.2 Hdmı/Dp/Usb-C Pcıe 5.0 Am5 Atx Anakart
Satıcı: ylmzhome
47.342,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 47342.40
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM