Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hera Global Bilişim
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 7999.00 Asus TUF Gaming B650M-E WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: HeraGlobalBilişim | 1 yorum
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 7999.00 Asus TUF Gaming B650M-E WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: magic | 1 yorum
8.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 8099.99 Asus TUF Gaming B650M-E WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: QP
8.277,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 8277.55 ASUS TUF GAMING B650M-E WIFI, 4xDDR5, 2x M.2, HDMI, DP, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth v5.2, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 SokeSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
8.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8499.99 ASUS TUF GAMING B650M-E AMD B650 6400 DDR5 AM5 Matx ANAKART (TUF GAMING B650M-E WIFI)Satıcı: HeraGlobalBilişim | 1 yorum
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8999.00 ASUS TUF B650M-E GAMING WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATXSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.374,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 9374.28