Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EMPEROR
6.627,14 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 6637.14 Asus Tuf Gaming B660m-Plus D4 Intel Lga1700 Ddr4 Micro Atx Anakart - Teshır Outlet Outlet/2.El FiyatıSatıcı: Emperor
6.674,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6674.00 ASUS Tuf Gaming B660M-PLUS D4 B660 5333 MHz DDR4 LGA1700 mATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik
7.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
3 7799.00 Asus TUF Gaming B660M-Plus D4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik
8.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 8649.00 Asus Tuf Gaming B660M-PLUS D4 B660 5333MHz DDR4 LGA1700 mATX AnakartSatıcı: Promix | 6 yorum
8.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 8999.90 ASUS Tuf Gamıng B660m-plus D4, 4xddr4, 2x M.2, Hdmı, Dp, 12.nesil, Lga1700 Soket, AnakartSatıcı: Teknobiyotik
9.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 9339.00