Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: vizyonbilgisayar | 1 yorum
7.721,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 7721.00 Asus TUF Gaming B760-Plus WIFI D4 Intel B760 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
7.809,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 7809.41 ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 Intel B760 5333 DDR4 LGA1700 ATX (TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4) AnakartSatıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
7.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 7889.00 Asus TUF Gaming B760-Plus WIFI D4 Intel B760 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
8.442,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 8442.98 Asus TUF Gaming B760-Plus WiFi D4 Intel B760 5333 MHz OC Ddr4 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Dualpazar
8.668,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 8668.58 Asus TUF Gaming B760-Plus Wi-Fi D4 DDR4 1700 Pin ATX AnakartSatıcı: LİGORİN
8.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 8789.00 Tuf Gamıng B760-Plus Wıfı D4 1700P Ddr4 Ses Glan Dp/Hdmı Sata3 Usb3.2 Atx 8.840,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8840.63