Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP | 1 yorum
8.246,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 8246.32 Asus Tuf Gaming B760-Plus Wifi D5 1700P Hdmi Dp 90Mb1Er0-M0Eay0 8.482,57 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 8492.57 Asus TUF Gaming B760-Plus WIFI Intel B760 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu | 1 yorum
8.566,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 8566.90 Asus TUF Gaming B760-Plus WIFI Intel B760 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: Teknobiyotik
8.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 8579.00 Asus Tuf Gaming B760-Plus Wifi D5 1700P Hdmi DpSatıcı: Ucuz Sepet
8.932,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 8932.50 Asus TUF Gaming B760-Plus Wi-Fi DDR5 AnakartSatıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
8.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 8979.00 ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI, 4xDDR5, 3x M.2, HDMI, DP, 2xType-C, Wi-Fi 6, Bluetooth v5.2, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket,Satıcı: Ptd Bilişim
9.025,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 9025.20 ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI Intel B760 LGA1700 DDR5 7200 DP HDMI 3x M2 USB3.2Satıcı: NOVA NETMATİK ELEKTRONİK
9.110,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
8 9110.79 ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI DDR5 7200MHZ(OC) HDMI DP ATX ANAKART 90MB1ER0-M1EAY0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.387,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 9387.04 ASUS Tuf Gaming B760-Plus Wifi D5 1700P Hdmi DpSatıcı: bizdeherseyvarki
9.699,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
10 9699.98 ASUS MB TUF GAMING B760 PLUS WIFI INTEL B760 LGA1700 DDR5 7200 DP HDMI 3x M2 USB3.2 AX WiFi BT 2.5Gbit LAN ATX 128GB KADAR RAM DESTEGİ ASUS 5X TUF PROTECTION IIISatıcı: bızdeherseyvar
9.699,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 9699.98