4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus TUF Gaming B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus TUF Gaming B850-PLUS Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

10.709,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 10719
Asus Tuf Gaming B850-Plus Wi-Fi Amd Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

10.751,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 10751.60
Asus Tuf Gamıng B850-Plus Wifi AMD B850 8000 MHz DDR5 Am5 ATX Anakart

Satıcı: dualpazar | 5 yorum

13.437,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 13437.06
Asus Tuf Gaming B850-Plus Wifi B850 Ddr5 Usb3.2 M.2 Dp/Hdmı Pcı 5.0 Anakart

Satıcı: Dualpazar

13.780,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 13780.40
ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 Gen 2x2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 14+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Ready for Advanced AI PC

Satıcı: TEBILON

14.367,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 14377.82
Asus Tuf Gamıng B850-PLUS Wıfı Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Gen 2x2 Wifi 7 + Bt Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx

Satıcı: Dualpazar | 23 yorum

14.766,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 14766.00
Asus Tuf Gaming B850-PLUS Wifi B850 DDR5 USB3.2 M.2 DP/HDMI PCI 5.0 Anakart

Satıcı: dualpazar

14.971,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14971.07
Asus Tuf Gamıng B850-PLUS Wıfı Am5 Ddr5 8000 Wifi 7+Bt 2.5glan Atx

Satıcı: Core Bilgisayar

20.505,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 20505.48
Asus Tuf Gaming B850-Plus Wifi Anakart Soketi Amd Am5 (Amd B850, Atx, Pcıe 5.0, Wifi 7, 2X Pcıe 4.0 M.2, Aura Sync)

Satıcı: ylmzhome

24.298,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 24298.30
Asus Tuf Gamıng B850-Plus Wifi AMD B850 8000 MHz DDR5 Am5 ATX Anakart

Satıcı: ernpazarlama

27.064,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 27064.96
Asus TUF Gaming B850 Plus WIFI DDR5 8000Mhz (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Erenler Ticaret

59.968,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 59968.21

Asus TUF Gaming B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2x2
• USB-C Azami Hızı USB 20 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 9 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 3x USB 3.2 Gen 2 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı WiFi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Bandı 3 kanal
• Wi-Fi Hızı (Toplam) 2.9 Gbps
• Bant Genişliği 160 MHz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming B850-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.